THE PINK STUFF -Zázračný odstraňovač skvrn 500ml

Kód: 3312
94 Kč / ks
Skladem (2 ks)

THE PINK STUFF -Zázračný odstraňovač skvrn 500ml je vhodný na odstraňování skvrn z textilu, koberců a čalounění. Jedná se o univerzální čistící přípravek s účinnou silou proti nejrůznějším skvrnám na textilu, čalounění, potazích i v autě i na kobercích

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokyny k použití:

Na skvrnu ošetřovoné textílie z obou stran nastříkejte odstraňovač o nechte alespoň 5 minut působit, poté ručně nebo v pračce vyperte. Postupujte vždy podle pokynů výrobce textílie uvedených na štítku. Perte každou barvu zvlášť. Nepoužívejte na jemné textilie, vlnu/hedvábí/kůži/čalounění nebo oděvy určené pouze k chemickému čištění.

Bezpečnostní pokyny:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Kontaminovaný oděv svlékněte a před opětovným použitím vyperte. Používejte ochranné brýle. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte lékaře.

NEBEZPEČÍ: Výrobek obsahuje uhličitan sodný a peroxid vodíku, Sodná sůl alkylbenzensulfátu Způsobuje vážné poškození očí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: