THE PINK STUFF -Univerzální čistící prostředek 850ml

Kód: 3324
105 Kč / ks
Skladem (2 ks)

THE PINK STUFF -Univerzální čistící prostředek 850ml je univerzální sprej pro víceúčelové použití v domácnosti. Vhodný na všechny tvrdé povrchy (lakované dřevo, MDF, dlažba, sklo, nerez, kov apod...) V případě, že si nejste jisti vhodností pro čištěný povrch, vyzkoušejte přípravek na skrytém místě. Perfektně čistí: mastnotu, nečistoty, šmouhy, prach,... a nechává čištěný povrch čistý a lesklý. Vhodný jako doplněk k růžové pastě (THE PINK STUFF -Zázračná čistící růžová pasta XL 850g) pro udržování povrchů v perfektním stavu.

Balení 850ml

Vyrobeno ve Velké Británii

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokyny k použití:

Čistící přípravek aplikujte na hadřík nebo přímo na čištěný povrch ze vzdálenosti cca 20-40cm, nechte několik sekund působit a následně otřete suchým hadříkem. V případě silných nečistot postup opakujte. 

Bezpečnostní pokyny:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce a zasažené části těla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: